پایان غول داخلی...

سلام

  • امتحان داخلی هم دادیم.آسکی آسونتر از تئوری بود!برعکس ورودیهای قبل!و چه تاسف برانگیز هست وقتی میبینی جماعت بسیار زیادی با تقلب این مهترین بخش پزشکی رو رد میکنند و مراقب و اتندها هم براشون مهم نیست و نمیدونم چه فرقی هست بین ما که خودمون زحمت میکشیم با اونا که دیگران به جای ایشان زحمت میکشند!طرف با خیال راحت جوابتو میخونه بعد اینقدر کلمه ی درماتومیوزیت به گوشش ناآشناست که میشنوی به بغل دستی حال ندار تر از خودش میگه بنویس درماتوفیوزیت!!!!!
  • از دوشنبه کاردیو شروع شده!برخلاف داخلی کل رزیدنتهای کاردیو دوست دارن بهت آموزش بدن،جو خیلی باکلاس و صمیمانه است!برعکس رزیدنتهای داخلی که اکثرا کلاس بیخود میذاشتند و میپیچوندنت :)) البته از حق نگذریم رزیدنت خوب هم در بخش داخلی داشتیم.
  • فردا جشن فارغ التحصیلی فیوناستلبخند یکی از دعوتنامه هاشو به من داده.باورم نمیشه عزیزترین و بهترین دوستم طی 4 سال دو تا از بزرگترین مراحل زندگی اش رو پشت سر گذاشته.درسش تا یه جائی تمام شده و ازدواج کرده.برعکس من :))

+بعدا نوشت:شرک به فیونا در جشن فارغ التحصیلیش:

mo bacheye shatom,mo bacheye shatom,ze zan nemitarsom,mo mare 7 khatom :))

/ 1 نظر / 26 بازدید
روزهای پیلگی

این ترجمه ی آزادتو دوس دارم ینی ها!!! ولی نامردیه ها!! شما حدود دو هفته قبل ما رفتین داخلی، خون هم که خوش به حالتون نداشتین؛ ولی امتحان پایان بخشمون با هم بود!! ما قبل امتحان فقط پنج شنبه، جمعه شو تعطیل بودیم! شنبه شم اتندمون آفمون کرد! امتحان ما هم منهای خون خوب بود... نمیدونم چرا این خونو هرکاری هم میکنم باز این شکلی میشه!! هم تئوری‌ش، هم آسکی ش که یَک لامی داده بود، یَک لامی داده بود که!! کلن نمره پرون تشریف دارن این هماتولوژی!