:)

سلام

ماه رمضان به آخرهایش رسیده،و حسرت من هم بیشتر میشه.امسال از خودم بیشتر راضی بودم.پارسال شب 19 رمضان یه نامه نوشتم برای خدا،ازش خواستم یه چیزهایی رو بهم بده و یه چیزهایی رو هم ازم بگیره.اما یادم نیست دقیقا :)) میخوام ببینم این یکسال چند درصد پیشرفت کردم :) ولی با توجه به اینکه همسر بعد از مدت ها اومده شهرمون و اقوام و خانواده رو میبینه برگشتمون به تهران به تعویق افتاده.زودتر از شنبه آینده نمیتونم نامه رو بردارم :)

جیرجیرک ها به شهرمون حمله کرده اند.دیشب که رفته بودیم پارک ساحلی از سر و کولمون بالا میرفتند.منم که خیلی میترسیدم همسر و فیونا اینا رو مجبور کردم بریم خونه.در پارک یک موجودی هم دیدیم که له نمیشد!به این نتیجه رسیدیم بچه ماره!بعدشم تا 10 صبح من و قیونا بیدار موندیم و حرف زدیم.

اولین بار افتادن! رو تجربه کردم.در واقع افتاده شدن رو! اونم بخش هلوی ENT!!!مافیای منشی های بخش دانشگاه ما...

4شنبه 23 سالم تموم شد.ولی به علت تداخل با شب قدر! فردا ببلد میگیرم با حضور دوستان نزدیکتر.شما اگر کسی رو واسه تولد قبل و عقد و عروسیتون دعوت کردید نیومد،باز هم دعوتش میکنید؟؟؟

5 تا کتاب میخوام سفارش بدم میشه 250 تومن.افسردگی گرفتم!کل کادو تولدها احتمالا میپره :))

نسیم تماس گرفته بود تولدم رو تبریک بگه همه اش راجع به آزمون پره انترنی میپرسید که اسفنده!تا حالا اینقدر نزدیک حسش نکرده بودمنگران

 

 

/ 4 نظر / 26 بازدید
دكتر نفيس

تولدت با حفظ موازين شرعي مبارك !

نسترن

با 8 روز تاخير تولدت مبارك خانوم دكتر عزيز[گل]

شازده

اول که تولدتون (ببلد؟؟) مبارک! ایشالا 120 سالگی و این صوبتا. بعد هم بالاخره شور کردن (ببخشید، تشکیل کانون مشترک خانواده) باید به یه دردی بخوره دیگه! شما لیست بده، کتاب تحویل بگیر. درگیر قیمت و اینام نشو اصن![نیشخند] + یادش بخیر جیرجیرک! ++ خو اون همه که شما پیچوندی مافیا که هیچی پت و مت هم میبودن باس میفهمیدن!

پزشکی 87 اصفهان

همسر دستیاری قبول شدن؟